A
motocykly
B
motorové
vozidlo 3,5t
(osobák)
B+E
motorové vozidlo
do 3,5t
s přívěsem
nad 750kg
C
motorové vozidlo
nad 3,5t
(náklaďák)
D
autobus
C+E
motorové vozidlo
nad 3,5t
s přívěsem
nad 750kg
T
traktor
kondiční jízdy
Autoškola Ing. Aleš Hruška zahájila činnost již roku 1994 a od samého počátku svého vzniku klade velký důraz na vstřícný přístup ke klientům a vysoké standardy výuky a výcviku. Základem autoškoly je kromě kvalitního vozového parku a moderně vybavených učeben také tým profesionálních učitelů, kteří se o Vás, naše žáky, vždy dobře postarají. Jdeme cestou kvality za rozumnou cenu, připojte se i Vy ke spoustě našich spokojených žáků!
Školu smyku jsem podstoupila hned po loňských vánocích, musím uznat že ne jednou se mi rady a zkušenosti z autodromu v následující zimě hodily. Moc děkuji za zdokonalování v ovládání vozidla a určitě bych školu smyku doporučila nejen začínajícím řidičům. Sama přemýšlím o škole smyku pro pokročilé.
Děkuji za organizaci, velkou vstřícnost a moc fajn spolupráci. Škola velmi zajímavá - je hodně věcí, které si člověk plně neuvědomí, dokud si je na vlastní ruce a nohy nevyzkouší.
Veliká legrace, uvědomění si vlastního auta, reflexů, možností, bylo to vážně moc fajn a můžu jen doporučit dalším :)
Moc se nam to libilo, skvela zabava
Dobrá organizace a plynulost jízd.
Školu smyku jsem dostala jako dárek. Nejdřív jsem si říkala, jestli to není zbytečné, jezdím přeci bezpečně, ale když už jsem ten dárkový poukaz měla, kurz jsem absolvovala. Dozvěděla jsem se něco o teorii smyku a měla jsem možnost vyzkoušet kluzký povrch vozovky v praxi. Školení se mi líbilo, ale brala jsem to jen jako zpestření. Včera jsme potřebovali odvézt druhé auto, jela jsem někam, kde jsem to moc neznala, tudíž jsem byla závislá na mém "doprovodném" vozidle. To se mi už trochu vzdalovalo, takže jsem musela trochu šlápnout na plyn, a pak přišla zatáčka, mokrá vozovka a ... smyk. Nevím, jestli jsem zareagovala správně, každopádně mě to aspoň nepřekvapilo tolik, jako bych byla překvapená, kdybych neabsolvovala školu smyku. Dokonce se mi v hlavě vynořila kružnice, kterou nám pan Hruška smyk popisoval (jedna šipka rychlost, druhá šipka odstředivá síla) NĚCO jsem udělala a jela jsem dál. Třást jsem se začala až kousek dál. První myšlenka bylo poděkování tátovi, že mi tu školu smyku daroval. Takže za mě - rozhodně doporučuji!
Využijte našeho kontaktního formuláře pro spojení s námi.